Harmonogram odbioru odpadów

Szanowni mieszkańcy Marek!

Przedstawiamy Państwu poniżej Harmonogram odbioru odpadów od 1 lutego 2014 roku do 31 grudnia 2014 roku. Odbiór odpadów będzie prowadzony przez firmę P.P.U.H LEKARO Jolanta Zagórska. Na dole strony znajdują się wykazy ulic w danym sektorze oraz prosty harmonogram do pobrania w formacie PDF.

W dniu wywozu określonych odpadów wystaw pojemnik/worek
przed 6.00 rano przed posesję.


H A R M O N O G R A M
ODBIORU  ODPADÓW  NA  ROK:

2 0 1 4

MIESIĄC
ODBIORU
ODPADY
ZMIESZANE

ODPADY
BIODEGRADOWALNE

(worek brązowy)

ODPADY
SEGREGOWANE

(worek żółty,
zielony,
niebieski)
ODPADY
ZIELONE

(worek własny,
 bezbarwny)


SEKTOR 1 - MARKI PÓŁNOCNE
LUTY
01.02, 15.02
14.02, 28.02
27.02
19.02
MARZEC
01.03, 15.03, 29.03
14.03, 28.03
27.03
19.03
KWIECIEŃ
12.04, 26.04
11.04, 25.04
24.04
16.04
MAJ
10.05, 24.05
09.05, 23.05
29.05
21.05
CZERWIEC
07.06, 21.06
06.06, 21.06
26.06
18.06
LIPIEC
05.07, 19.07
04.07, 18.07
24.07
16.07
SIERPIEŃ
02.08, 13.08, 30.08
01.08, 14.08, 29.08
28.08
20.08
WRZESIEŃ
13.09, 27.09
12.09, 26.09
25.09
17.09
PAŹDZIERNIK
11.10, 25.10
10.10, 24.10
23.10
15.10
LISTOPAD
08.11, 22.11
07.11, 21.11
27.11
19.11
GRUDZIEŃ
06.12, 20.12
05.12, 19.12
18.12
17.12


SEKTOR 2 - MARKI CENTRALNE
LUTY
08.02, 22.02
07.02, 21.02
06.02
26.02
MARZEC
08.03, 22.03
07.03, 21.03
06.03
26.03
KWIECIEŃ
05.04, 19.04, 30.04
04.04, 18.04, 30.04
03.04
30.04
MAJ
17.05, 31.05
16.05, 30.05
08.05
28.05
CZERWIEC
14.06, 28.06
13.06, 27.06
05.06
25.06
LIPIEC
12.07, 26.07
11.07, 25.07
03.07
23.07
SIERPIEŃ
09.08, 23.08
08.08, 22.08
07.08
27.08
WRZESIEŃ
06.09, 20.09
05.09, 19.09
04.09
24.09
PAŹDZIERNIK
04.10, 18.10, 29.10
03.10, 17.10, 29.10
02.10
22.10
LISTOPAD
15.11, 29.11
14.11, 28.11
06.11
26.11
GRUDZIEŃ
13.12, 30.12
12.12, 30.12
04.12
31.12


SEKTOR 3P - MARKI POŁUDNIOWE
LUTY
11.02, 25.02
10.02, 24.02
13.02
05.02
MARZEC
11.03, 25.03
10.03, 24.03
13.03
05.02
KWIECIEŃ
08.04, 23.04
07.04, 23.04
10.04
02.04
MAJ
06.05, 20.05
05.05, 19.05
15.05
07.05
CZERWIEC
03.06, 17.06
02.06, 16.05, 30.06
12.06
04.06
LIPIEC
01.07, 15.07, 29.07
14.07, 28.07
10.07
02.07
SIERPIEŃ
12.08, 26.0811.08, 25.08
21.08
06.08
WRZESIEŃ
09.09, 23.09
08.09, 22.09
11.09
03.09
PAŹDZIERNIK
07.10, 21.10
06.10, 20.10
09.10
01.10
LISTOPAD
04.11, 18.11
03.11, 17.11
06.11
05.11
GRUDZIEŃ
02.12, 16.12, 31.12
01.12, 15.12, 29.12
04.12
03.12


SEKTOR 3L - MARKI POŁUDNIOWE
LUTY
04.02, 18.02
03.02, 17.02
20.02
12.02
MARZEC
04.03, 18.03
03.03, 17.03, 31.03
20.03
12.03
KWIECIEŃ
01.04, 15.04, 29.04
14.04, 28.04
17.04
09.04
MAJ
13.05, 27.05
12.05, 26.05
22.05
14.05
CZERWIEC
10.06, 24.06
09.06, 23.06
12.06
11.06
LIPIEC
08.07, 22.07
07.07, 21.07
17.07
09.07
SIERPIEŃ
05.08, 19.08
04.08, 18.08
21.08
06.08
WRZESIEŃ
02.09, 16.09, 30.09
01.09, 15.09, 29.09
18.09
10.09
PAŹDZIERNIK
14.10, 28.10
13.10, 27.10
16.10
08.10
LISTOPAD
12.11, 25.11
12.11, 24.11
20.11
05.11
GRUDZIEŃ
09.12, 23.12
08.12, 23.12
11.12
10.12


Wykaz ulic w poszczególnych Sektorach

Sektor 1 - Marki Północne

Maratońska, Kusocińskiego, Skorupki, Batalionów Chłopskich, Dąbrowskiego, Olimpijska, Mała, Wąska, Królowej Marysieńki, Piotrówka, Zofii Kukier, Kossaka, Wybickiego, Pogonowskiego (dawniej Sawickiej), Okrzei, Reja, Nałkowskiej, Kamienna, Zbieżna, Makuszyńskiego, Brzechwy, Szymanowskiego, Chopina, Poniatowskiego, Dmowskiego, Kwiatowa, Pułaskiego, Rydza-Śmigłego, Hallera, Odrowąża, Jutrzenki, Andersa, Sobieskiego, Karłowicza, Kruczkowskiego, Asnyka, Gałczyńskiego, Fredry, Kmitówek, Pieniążka, Balladyny, Kasztanowa, Harcerska, Stokrotki, Szczepowa, Napoleona, Pomnikowa, Grunwaldzka, Zakole, Walewskiej, Chocimska, Parkowa, Staffa, Kraszewskiego, Sienkiewicza, Kurpińskiego, Krasińskiego, Niemcewicza, Legionów Polskich, Środkowa, Ceramiczna, Marmurowa, Piaskowa, Żwirowa, Grażyny, Długosza, Dolna, Norwida, Leśmiana, Magnolii, Ruczaj, Przesmyk, Lisi Jar (osiedle domków jednorodzinnych), Al. Marsz. J. Piłsudskiego (od ul. Słonecznej do ul. Długiej), Akacjowa, Spacerowa, Słowików, Dębowa, Pogodna, Szczygla, Długa, Szarotki, Żytnia, Radna, Klonowa, Łączna, Wiosenna, Legionowa, Agrarna, Zielona, Błękitna, Zbożowa, Podleśna, Rolna, Kolorowa, Obrońców, Żurawinowa, Torfowa, Wrzosowa, Rynkowa, Nowa, Ziołowa, Poprzeczna, Cisowa, Wiewiórki, Cmentarna, Wenecka, Letnia, Niecała, Bukowa, Turystyczna, Wczasowa, Graniczna, Borówkowa, Wierzbowa, Pastelowa, Amarantowa, Rolna, Fiołkowa, Modrzewiowa, Strumykowa, Poziomkowa, Dziewanny, Konwalii, Kolorowa, Bielówek, Małachowskiego, Tęczowa

Sektor 2 - Marki Centralne

Bagienna, Baśniowa, Batorego, Broniewskiego, Brzozowa, Ceglana, Dobra, Duża, Główna, Jana Pawła II, Jagiełły, Jaracza, Kopernika, Królowej Jadwigi, Kręta, Krucza, Księżycowa, Lisa Kuli, Lisia, Marsa, Matejki, Modrzejewskiej, Mokra, Morska, Partyzantów, Platynowa, Popiełuszki, Prosta, Przyleśna, Rybna, Solskiego, Sowia, Sportowa, Starzyńskiego, Szeroka, Sowińskiego, Jasińskiego, Srebrna, Stawowa, Strzelecka, Szczęśliwa, Teligi, Tuwima, Wesoła, Wilcza, Wiśniowa, Wschodnia, Wspólna, Wronia, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zabawna, Zachodnia, Zajączka, Zimna, Złota, Żabia, Żeglarska, Lipowa, Prusa, Górska, Podgórska, Topolowa, Spokojna, Moniuszki, Łąkówek, Cicha, Dzika, Łosia, Sokola, Żurawia, Dobra, Gliniecka, Gołębia, Jastrzębia, Skowronia, Bociania, Saturna, Jowisza, Piłsudskiego (od Lisa Kuli do Weneckiej), Jaskółcza, Maj. Billa, Miedziana, Orla

Sektor 3P - Marki Południowe
(ulice po prawej stronie Al. Marsz. J. Piłsudskiego - jadąc w kier. Radzymina)
Braci Briggsów, Lotników, Mazowiecka, Ząbkowska, Fabryczna, Malinowa, Zieleniecka, Paderewskiego, Jasna, Słowackiego, Rodziewiczówny, Dojazdowa, Traugutta, Warszawska, Orzeszkowej, Sadowa, Koszalińska, Słupecka, Kołobrzeska, Szkolna, Różana, Płocka, Konopnickiej, Gorzowska, Katowicka, Szczecińska, Jana Kazimierza, Opolska, Lubelska, Zakopiańska, Poznańska, Szydłowiecka, Krakowska, Płońska, Olsztyńska, Skłodowskiej-Curie, Warmińska, Tadeusza, Podkomorzego, Telimeny, Zosi, Protazego, Gerwazego, Klucznikowska, Soplicy, Wereszczakówny, Leśna ,Romantyczna, Szpitalna, Zamkowa, Wojskiego, Szwoleżerów, Wiejska, Zielna, Kosynierów, Mazurska, Urocza, Kujawska, Pomorska, Siedlecka, Kaszubska, Wrocławska, Al. Piłsudskiego (od Nr 2 do rzeki Długiej)
Sektor 3L - Marki Południowe
(ulice po lewej stronie Al. Marsz. J. Piłsudskiego - jadąc w kier. Radzymina)
Al. Piłsudskiego (od ul. Zygmuntowskiej do ul. Rejtana), Promienna, Kresowa, Okólna, Rejtana, Ustronie, Bandurskiego, Mieszka I, 11-go Listopada, Mickiewicza, Rzemieślnicza, Handlowa, Pocztowa, Bankowa, Bema, Głowackiego, Kołłątaja, Staszica, Czackiego, Równa, Polna, Piotra Skargi, Krzywa, Krótka, Kilińskiego, Barska, Sosnowa, Kościuszki, Żeromskiego, Kmicica, Świerkowa, Ketlinga, Czarnieckiego, Żółkiewskiego, Hetmańska, Wołodyjowskiego, Longinusa, Barbary, Zygmuntowska, Ks. Kordeckiego, Zagłoby, Skrzetuskiego, Oleńki, Kurcewiczów, Ks. Wiśniowieckiego, Podolska, Nauczycielska, Kamieniecka, Butrymów, Husarii, Jasnogórska, Heleny, Janczarów, Rocha Kowalskiego, Tatarska, Wołyńska, Bilewiczów, Architektów, Chemików, Elektryków, Geodetów, Hoovera, Inżynierów, Kartografów, Słoneczna


Załączniki:
Pobierz (Harmonogram-2014_ER.pdf)Harmonogram odbioru odpadów 2014283 Kb

Znalezione w Markach

ODI SYMPATYCZNY KUNDELEK (DO ADOPCJI)KAMIKADZE KILKULETNI PIES (DO ADOPCJI)SUCZKA LEILA (DO ADOPCJI)ENTER SZCZENIAK (DO ADOPCJI)LEON MŁODY PIES (DO ADOPCJI)MAJLO - GOLDENO-LABRADOR (DO ADOPCJI)MISIO, SYMPATYCZNY KUNDELEK (DO ADOPCJI)MAJA (DO ADOPCJI)LUCYNKA, MŁODZIUTKA KOTECZKA (DO ADOPCJI)KOCUREK OMAR (DO ADOPCJI)JUNIOR NIEWIELKI MŁODY PSIAK - DO ADOPCJI !!!NIKO PSIAK PEŁEN ENERGII - CZEKA NA DOM !!!

Przydatne linki

powietrze











Naszą witrynę przegląda teraz 223 gości